Šumava je jako stvořená pro wellness

Hotel České Žleby – wellness Šumava je ideálním místem pro strávení letní i zimní dovolené. Nachází se v malebném šumavském prostředí, na Zlaté stezce. Ubytování na hotelu je čisté a v moderním stylu, se špínou se zde nesetkáte, a tak je vhodné i pro ty nejmenší. Nabízíme dvoupokojové pokoje s možností přistýlky, mezonetové čtyřlůžkové a apartmány.

Každý pokoj je samostatně vybaven vlastním sociálním zařízením, vanou, sprchou, TV-SAT a bezdrátovým internetem wifi. Wellness Šumava je vhodný výběr i pro hendikepované zákazníky, vybudován je zde bezbariérový přístup. V našem hotelu si najde svou oblíbenou činnost každý, od kosmetiky až po kulečník.

Nekuřácká restaurace

K hotelu České Žleby – wellness Šumava patří i stylová nekuřácká restaurace s celodenním provozem. Patří k ní i salónek, který je využíván pro firemní školení, semináře a porady. V létě je oblíbená terasa s nádherným výhledem na okolní kraj. Restaurace nabízí stálý jídelní lístek i speciality šéfkuchaře. Vybraných sladkých i slaných lahůdek není nikdy dost!