Story

Před mnoha lety, žili v krásném historickém domě v centru Prahy dva muži – Jan a Se. Rozdílné strany, na které vedly dveře jejich bytů, jako by symbolizovaly rozdílnost obou sousedů. Jeden byl Kanaďan narozený v Čechách, druhý Američan narozený v Americe. Jeden se živil jako finančník, druhý měl za sebou kariéru úspěšného muzikanta. Žili vedle sebe, se vzájemným respektem a s respektem k jejich rozdílnosti.

 

Dnes už tihle dva – i se svými rodinami – vedle sebe nežijí. Jsou si ale blíže, než kdy byli. Ačkoliv pochází každý z úplně odlišných poměrů, spojil je společný sen: obnovit dávno zapomenutou rozmanitost piva vyráběného s důrazem na péči, zručnost a každý detail, stejně tak, jak tomu velí česká pivovarnická tradice.
A tak se zrodil pivovar Two Tales.

 

Co se týče těch “dvou příběhů” v jeho názvu, někteří říkají, že vypráví o dávném českém králi, který měl výsadu udělovat místním měšťanům a sládkům právo vařit pivo. Jiní oslavují spíše znovuobjevení dávno zapomenutého pivovarnického řemesla a umu. Ale možná jsou to jednoduše příběhy dvou zakladatelů spojených vášní pro kvalitní pivo.

 

Jedna věc je jistá: příběhy osvěžují tělo i ducha a je jen na nás, abychom je předávali dál. Poutavý příběh má totiž sílu inspirovat nespočet nových. Možná i ten váš.

TwoTales Brewery

Jsem starší 18 let
I am of drinking age in my country of residence.

NE

TWO TALES BREWING s.r.o.
Náměstí Míru 1221/4, Vinohrady,
120 00 Praha 2, Czech republic.